VÝHODNÝ OZN BASIC SET S NUDE LAKOM 3x12 ml


Cena
33,80 €

Výrobca
OZN

Kód produktu
P00313

Skladom
ks

Výhodná sada pre milovníčky červenej farby s produktmi na kompletnú starostlivosť o nechty. Súprava obsahuje farebný lak MILA, vrchný a základný lak 2 v 1 ELLY a ošetrujúci olej MEVA. viac

Výhodná sada obsahuje:

Červený lak MILA:

Prírodný lak v neodolateľnom odtieni, s ktorým zažiarite v každej spoločnosti. OZN Laky sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Tento lak sa pýši označením 22 free, čo znamená, že neobsahuje 22 najtoxickejších látok, ktoré sa bežne používajú v kozmetickom priemysle. Laky obsahujú len alternatívne rozpúšťadlá, ktoré sú biologicky odbúrateľné. Laky ďalej neobsahujú: okrem iného formaldehyd, dibutylftalát (DBP), xylén, gáfor, silikón, minerálny olej, acetón a toluén.

Naopak, sú zložené z prírodných látok, ako sú zemiaky, drevo, repa, špalda alebo cukrová trstina. Vďaka vitamínom A, C, D a protavitamínu B5 pomáhajú laky na nechty starať sa aj o nechty a kožičku. OZN Vďaka značke manikúry nezaťažíte životné prostredie a naopak si užijete prvotriednu starostlivosť.

Laky obsahujú vymeniteľné štetce v dvoch veľkostiach (úzke a široké) pre ešte lepšiu a presnejšiu manikúru. Jednoducho si môžete vybrať, ktorý štetec sa najlepšie hodí k vami zvolenej manikúre.

Vrchný plášť v 2v1 ELLY undercoat:

Vrchný a základný lak Elly je jedinečnou kombináciou vrchného a základného laku. Podkladová a vrchná vrstva 2v1 rýchlo schne, uľahčuje aplikáciu manikúry a zaisťuje dokonalý vzhľad. Vaša manikúra bude vyzerať úžasne a dlho vydrží. Chráni nechty a zároveň zvyšuje odolnosť a predlžuje životnosť manikúry.

OZN Sú plne vegánske, netestované na zvieratách a vždy čo najprirodzenejšie. Vrchný náter Elly je vyrobený z 90 % z prírodných látok. Výrobok sa skladá z látok získaných zo zemiakov, červenej repy, špaldy alebo dreva. Neobsahuje 22 najtoxickejších látok používaných v kozmetickom priemysle (22free). Laky sú biologicky vytvrditeľné.

Ošetrujúci olej MEVA:

Ošetrujúci olej na nechtovú kožičku z slnečnicové semienka s vysokým podielom vitamínu E a nenasýtených mastných kyselín. Vyživuje, chráni, posilňuje a pomáha starať sa o nechtovú kožičku. Zabraňuje tiež jej praskaniu.

OZNO značke :

OZN je značka vegánskej a prírodnej kozmetiky, ktorá svoje výrobky netestuje na zvieratách. Vždy sa snažia prinášať alternatívu k bežným kozmetickým výrobkom bez toho, aby sa znížil ich vzhľad, výkon alebo trvanlivosť. Značka je na trhu od roku 2015. Založili ju David Gerrlich a grafická dizajnérka Nina Skarela, ktorá má jednoducho cit pre krásne veci. To sa okrem iného odráža aj v dizajne fliaš a obalov, ktoré Nina sama navrhuje.

Značka je veľmi hrdá na transparentnosť, preto sa snaží čo najjasnejšie vysvetliť, ako vyrába svoje laky a prečo napríklad musí používať aj malé množstvo syntetických (ale netoxických) látok. OZN Prevažná väčšina surovín v lakoch - 90 % - je však úplne bez kompromisov. Prírodné, udržateľné a zodpovedne pestované s maximálnym rešpektom k planéte.