OZN VYROVNÁVACÍ PODLAK (BASE COAT) ANABELL 12 ml


Cena
17,40 €

Výrobca
OZN

Kód produktu
P00269

Skladom
ks

OZN S týmto lakom na nechty môžete ľahko vyhladiť zárezy a nerovnosti na nechtoch. Môžete si ľahko vytvoriť dokonalú manikúru. Vegánsky, s organickými zložkami pre maximálne jemnú starostlivosť. viac

Vyhladzujúci podkladový lak pre dokonalé výsledky aj pri nerovných nechtoch. Vďaka tomu získa lak krásny hladký vzhľad. Môže sa použiť samostatne alebo ako základný náter pod farebný lak. Vaša manikúra bude vyzerať úžasne. Vďaka jemnému ružovému odtieňu možno balančný podklad ANABELL nosiť aj samostatne.

OZN Sú plne vegánske, netestované na zvieratách a vždy čo najprirodzenejšie. Základný náter ANABELL sa skladá z 90 % z prírodných látok. Výrobok sa skladá z látok získaných zo zemiakov, červenej repy, špaldy alebo dreva. Neobsahuje 22 najtoxickejších látok používaných v kozmetickom priemysle (22free). Laky sú biologicky vytvrditeľné.

Použitie:

  • Povrch nechtov dobre očistite a odmastite.
  • Naneste lak ANABELL na čisté nechty a nechajte zaschnúť.
  • OZNPo dôkladnom pretrepaní môžete použiť jeden z farebných lakov .

Zloženie:

butylacetát, etylacetát, izopropylalkohol, nitrocelulóza, acetyltributilcitrát, akrylátový kopolymér, ci 77891, alifatický uretánakrylát, alkohol, ci 77491, ci 14270, ci 15985

OZNO značke :

OZN je značka vegánskej a prírodnej kozmetiky, ktorá svoje výrobky netestuje na zvieratách. Vždy sa snažia prinášať alternatívu k bežným kozmetickým výrobkom bez toho, aby sa znížil ich vzhľad, výkon alebo trvanlivosť. Značka je na trhu od roku 2015. Založili ju David Gerrlich a grafická dizajnérka Nina Skarela, ktorá má jednoducho cit pre krásne veci. To sa okrem iného odráža aj v dizajne fliaš a obalov, ktoré Nina sama navrhuje.

Značka je veľmi hrdá na transparentnosť, preto sa snaží čo najjasnejšie vysvetliť, ako vyrába svoje laky a prečo napríklad musí používať aj malé množstvo syntetických (ale netoxických) látok. OZN Prevažná väčšina surovín v lakoch - 90 % - je však úplne bez kompromisov. Prírodné, udržateľné a zodpovedne pestované s maximálnym rešpektom k planéte.