OZN SPEVŇUJÚCI PODKLAD PRE ZDRAVÉ NECHTY CHRISTEL 12 ml


Cena
17,40 €

Výrobca
OZN

Kód produktu
P00270

Skladom
ks

Podkladová vrstva na napenenie a posilnenie nechtov. Získajte dokonale zdravé a silné nechty. S vápnikom na posilnenie nechtov. Vegánsky, s organickými zložkami pre maximálne jemnú starostlivosť. viac

Posilňujúci podkladový lak Christel pre krásne a zdravé nechty. Vracia vlasom pružnosť a chráni ich pred lámaním a štiepením. Ak chcete dosiahnuť vynikajúce výsledky po krátkom čase , odporúčame aplikovať každé 2 dni počas 2-3 týždňov. OZNStačí odmastiť starú vrsvtu jemným odmasťovačom.

Môže sa použiť samostatne alebo ako základný náter pod farebný lak.

OZN Sú plne vegánske, netestované na zvieratách a vždy čo najprirodzenejšie. Základný náter Christel je vyrobený z 90 % z prírodných látok. Výrobok sa skladá z látok získaných zo zemiakov, červenej repy, špaldy alebo dreva. Neobsahuje 22 najtoxickejších látok používaných v kozmetickom priemysle (22free). Laky sú biologicky vytvrditeľné.

Použitie:

  • Povrch nechtov dobre očistite a odmastite.
  • Na čisté nechty naneste lak Christel a nechajte zaschnúť.
  • OZNPo dôkladnom pretrepaní môžete naniesť niektorý z farebných lakov, alebo ich nosiť samostatne.

Zloženie:

butylacetát, akrylátový kopolymér, etylacetát, nitrocelulóza, rozpúšťadlo ťažký benzín, izopropylalkohol, polyfosforečné kyseliny, estery s 2-oxepanón-polyetylénglykol mono-me-éterom-tetrahydro-2h-pyran-2-ón reakčný produkt, kompd. s 2-(dibutylamino)etanolom

OZNO značke :

OZN je značka vegánskej a prírodnej kozmetiky, ktorá svoje výrobky netestuje na zvieratách. Vždy sa snažia prinášať alternatívu k bežným kozmetickým výrobkom bez toho, aby sa znížil ich vzhľad, výkon alebo trvanlivosť. Značka je na trhu od roku 2015. Založili ju David Gerrlich a grafická dizajnérka Nina Skarela, ktorá má jednoducho cit pre krásne veci. To sa okrem iného odráža aj v dizajne fliaš a obalov, ktoré Nina sama navrhuje.

Značka je veľmi hrdá na transparentnosť, preto sa snaží čo najjasnejšie vysvetliť, ako vyrába svoje laky a prečo napríklad musí používať aj malé množstvo syntetických (ale netoxických) látok. OZN Prevažná väčšina surovín v lakoch - 90 % - je však úplne bez kompromisov. Prírodné, udržateľné a zodpovedne pestované s maximálnym rešpektom k planéte.