OZN RÝCHLOSCHNÚCA NÁDLAK (QUICK TOP COAT) CARLA 12 ml


Cena
17,40 €

Výrobca
OZN

Kód produktu
P00268

Skladom
ks

Organický rýchloschnúci vrchný lak na predĺženie manikúry. Vegánsky, s organickými zložkami pre maximálne jemnú starostlivosť. Vytvára efekt gélovej vrstvy. viac

Vďaka rýchlej vrchnej vrstve Carla vaša manikúra veľmi rýchlo zaschne. Následne predlžuje trvanlivosť farebného základu až na 10 dní. Vaša manikúra bude vyzerať úžasne a dlho vydrží.

OZN Sú plne vegánske, netestované na zvieratách a vždy čo najprirodzenejšie. Vrchný náter Carla je vyrobený z 90 % z prírodných látok. Výrobok sa skladá z látok získaných zo zemiakov, červenej repy, špaldy alebo dreva. Neobsahuje 22 najtoxickejších látok používaných v kozmetickom priemysle (22free). Laky sú biologicky vytvrditeľné.

Použitie:

Naneste na vrchnú vrstvu pigmentu a nechajte 5-8 minút zaschnúť. OZN Pre ešte lepší výsledok odporúčame kombinovať ho aj s podkladovým náterom.

Zloženie:

90% rastlinných zložiek:

deriváty z udržateľných surovín, ako je drevo, zemiaky, repa, špalda, cukrová trstina, maniok alebo kukurica

10 % netoxických syntetických látok:

Etylacetát, butylacetát, nitrocelulóza, akrylátový kopolymér, acetyltributylcitrát, izopropylalkohol, CI 60725.

OZNO značke :

OZN je značka vegánskej a prírodnej kozmetiky, ktorá svoje výrobky netestuje na zvieratách. Vždy sa snažia prinášať alternatívu k bežným kozmetickým výrobkom bez toho, aby sa znížil ich vzhľad, výkon alebo trvanlivosť. Značka je na trhu od roku 2015. Založili ju David Gerrlich a grafická dizajnérka Nina Skarela, ktorá má jednoducho cit pre krásne veci. To sa okrem iného odráža aj v dizajne fliaš a obalov, ktoré Nina sama navrhuje.

Značka je veľmi hrdá na transparentnosť, preto sa snaží čo najjasnejšie vysvetliť, ako vyrába svoje laky a prečo napríklad musí používať aj malé množstvo syntetických (ale netoxických) látok. OZN Prevažná väčšina surovín v lakoch - 90 % - je však úplne bez kompromisov. Prírodné, udržateľné a zodpovedne pestované s maximálnym rešpektom k planéte.