OZN REGENERAČNÝ BIO OLEJÍČEK NA NECHTY MEVA 12 ml


Cena
16,80 €

Výrobca
OZN

Kód produktu
P00267

Skladom
ks

Organický olej na regeneráciu a revitalizáciu nechtovej kožičky. Vegánsky, s organickými zložkami pre maximálne jemnú starostlivosť. viac

Olej na starostlivosť o nechtovú kožičku vyrobený zo slnečnicových semien s vysokým podielom vitamínu E a nenasýtených mastných kyselín. Vyživuje, chráni, posilňuje a pomáha starať sa o nechtovú kožičku. Zabraňuje tiež jej praskaniu.

Použitie:

Naneste na nechty a kožičku a zľahka vmasírujte. Olej naneste do vzdialenosti 1 cm od nechtového lôžka. To podporí silu rastu nechtov.

Zloženie:

Glycerid slnečnicového oleja (látka získaná zo slnečnicových semien)

OZNO značke :

OZN je značka vegánskej a prírodnej kozmetiky, ktorá svoje výrobky netestuje na zvieratách. Vždy sa snažia prinášať alternatívu k bežným kozmetickým výrobkom bez toho, aby sa znížil ich vzhľad, výkon alebo trvanlivosť. Značka je na trhu od roku 2015. Založili ju David Gerrlich a grafická dizajnérka Nina Skarela, ktorá má jednoducho cit pre krásne veci. To sa okrem iného odráža aj v dizajne fliaš a obalov, ktoré Nina sama navrhuje.

Značka je veľmi hrdá na transparentnosť, preto sa snaží čo najjasnejšie vysvetliť, ako vyrába svoje laky a prečo napríklad musí používať aj malé množstvo syntetických (ale netoxických) látok. OZN Prevažná väčšina surovín v lakoch - 90 % - je však úplne bez kompromisov. Prírodné, udržateľné a zodpovedne pestované s maximálnym rešpektom k planéte.