OZN REGENERAČNÁ MASKA SKINFOOD 100 ML


Cena
15,80 €

Výrobca
OZN

Kód produktu
P00356

Nie je skladom Sledovať dostupnosť

Ochranná a vyživujúca maska na ruky od OZN na posilnenie namáhanej pokožky rúk. viac

Regeneračný krém na ruky od OZN posilní vašu pokožku vďaka zloženiu s jojobovým a makadamiovým olejom. Mvysoký obsah vitamínov prospešných pre pokožku. Poskytne namáhanej pokožke rúk intenzívnu starostlivosť, ktorú si zaslúži - vyživuje, hydratuje a podporuje jej obnovu.

Použitie:

Masku aplikujte ideálne po peelingu. Na pokožku rúk naneste silnejšiu vrstvu, najlepšie v bavlnených rukaviciach. Masku nechajte pôsobiť aspoň 10 minút alebo ju nechajte pôsobiť cez noc.

O značke OZN:

OZN je značka vegánskej a prírodnej kozmetiky, ktorá svoje výrobky netestuje na zvieratách. Vždy sa snažia prinášať alternatívu k bežným kozmetickým výrobkom bez toho, aby sa znížil ich vzhľad, výkon alebo trvanlivosť. Značka je na trhu od roku 2015. Založili ju David Gerrlich a grafická dizajnérka Nina Skarela, ktorá má jednoducho cit pre krásne veci. To sa okrem iného odráža aj v dizajne fliaš a obalov, ktoré Nina sama navrhuje.

Značka je veľmi hrdá na transparentnosť, preto sa snaží čo najjasnejšie vysvetliť, ako vyrába svoje laky a prečo napríklad musí používať aj malé množstvo syntetických (ale netoxických) látok. OZN Prevažná väčšina surovín v lakoch - 90 % - je však úplne bez kompromisov. Prírodné, udržateľné a zodpovedne pestované s maximálnym rešpektom k planéte.

Zloženie:

Aqua, PARFUM, ACRYLAMIDESODIUM ACRYLATE COPOLYMER, DICETYL ETHER, Glycerin, ISOPROPYL MYRISTATE, Phenethyl alcohol, Simmondsia chinensis (JOJOBA) seed oil , Silybum Marian (BLESSED THISTLE) Ethyl Ester, Ethylhexyl Stearate, Macadamia ternifolia (MACADAMIA) seed oil.