OZN PRÍRODNÝ LAK NA NECHTY RACHEL 12 ml 22free


Cena
18 €

Výrobca
OZN

Kód produktu
P00236

Nie je skladom Sledovať dostupnosť

OZN Prírodný lak na nechty v odtieni RACHEL - ružový s nádychom červenej. Je to 22 FREE, 90 % prírodný a vegánsky lak. Aj manikúra môže byť šetrná k nám a k životnému prostrediu! viac

Prírodný lak v neodolateľnom odtieni, s ktorým zažiarite v každej spoločnosti. OZN Laky sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie. Tento lak sa pýši označením 22 free, čo znamená, že neobsahuje 22 najtoxickejších látok, ktoré sa bežne používajú v kozmetickom priemysle. Laky obsahujú len alternatívne rozpúšťadlá, ktoré sú biologicky odbúrateľné. Laky ďalej neobsahujú: okrem iného formaldehyd, dibutylftalát (DBP), xylén, gáfor, silikón, minerálny olej, acetón a toluén.

Naopak, sú zložené z prírodných látok, ako sú zemiaky, drevo, repa, špalda alebo cukrová trstina. Vďaka vitamínom A, C, D a protavitamínu B5 pomáhajú laky na nechty starať sa aj o nechty a kožičku. OZN Vďaka značke manikúry nezaťažíte životné prostredie a naopak si užijete prvotriednu starostlivosť.

Laky obsahujú vymeniteľné štetce v dvoch veľkostiach (úzke a široké) pre ešte lepšiu a presnejšiu manikúru. Jednoducho si môžete vybrať, ktorý štetec sa najlepšie hodí k vami zvolenej manikúre.

Použitie:

  • Nenanášajte tenkú vrstvu laku od stredu nechtu k jeho okrajom.
  • Počkajte asi 2 minúty a potom naneste druhú vrstvu. Nechajte zaschnúť 5-8 minút.
  • OZNPre ešte lepší výsledok odporúčame pridať základný a vrchný lak z .
  • OZNLak potom môžete odstrániť jemným odstraňovačom laku.

OZNO značke :

OZN je značka vegánskej a prírodnej kozmetiky, ktorá svoje výrobky netestuje na zvieratách. Vždy sa snažia prinášať alternatívu k bežným kozmetickým výrobkom bez toho, aby sa znížil ich vzhľad, výkon alebo trvanlivosť. Značka je na trhu od roku 2015. Založili ju David Gerrlich a grafická dizajnérka Nina Skarela, ktorá má jednoducho cit pre krásne veci. To sa okrem iného odráža aj v dizajne fliaš a obalov, ktoré Nina sama navrhuje.

Značka je veľmi hrdá na transparentnosť, preto sa snaží čo najjasnejšie vysvetliť, ako vyrába svoje laky a prečo napríklad musí používať aj malé množstvo syntetických (ale netoxických) látok. OZN Prevažná väčšina surovín v lakoch - 90 % - je však úplne bez kompromisov. Prírodné, udržateľné a zodpovedne pestované s maximálnym rešpektom k planéte.

Parametre
Farba laku Červená Růžová Oranžová
Farba laku Červená Růžová Oranžová