OZN OCHRANNÝ KRÉM NA RUKY SKINFOOD 100 ML


Cena
15,80 €

Výrobca
OZN

Kód produktu
P00355

Skladom
ks

Ochranný a výživný krém na ruky od OZN na posilnenie pokožky. viac

Krém na ruky OZN ochráni vašu pokožku vďaka zloženiu z jojobového, makadamiového a bodliakového oleja. Mvysoký obsah regeneračného a rozjasňujúceho vitamínu C a kyseliny palmitolejovej, ktorá je dôležitá pre obnovu hydrolipidického filmu pokožky. Krém obsahuje aj protizápalovú a antioxidačnú kyselinu linolovú. Vďaka svojmu zloženiu sa krém dobre a rýchlo vstrebáva bez zanechania nepríjemného a lepkavého filmu.

Použitie:

Jednoducho naneste malé množstvo krému na ruky kedykoľvek počas dňa a jemne ho vmasírujte do pokožky vrátane kožičky.

O značke OZN:

OZN je značka vegánskej a prírodnej kozmetiky, ktorá svoje výrobky netestuje na zvieratách. Vždy sa snažia prinášať alternatívu k bežným kozmetickým výrobkom bez toho, aby sa znížil ich vzhľad, výkon alebo trvanlivosť. Značka je na trhu od roku 2015. Založili ju David Gerrlich a grafická dizajnérka Nina Skarela, ktorá má jednoducho cit pre krásne veci. To sa okrem iného odráža aj v dizajne fliaš a obalov, ktoré Nina sama navrhuje.

Značka je veľmi hrdá na transparentnosť, preto sa snaží čo najjasnejšie vysvetliť, ako vyrába svoje laky a prečo napríklad musí používať aj malé množstvo syntetických (ale netoxických) látok. OZN Prevažná väčšina surovín v lakoch - 90 % - je však úplne bez kompromisov. Prírodné, udržateľné a zodpovedne pestované s maximálnym rešpektom k planéte.

Zloženie:

Aqua, PARFUM, ACRYLAMIDESODIUM ACRYLATE COPOLYMER, DICETYL ETHER, Glycerin, ISOPROPYL MYRISTATE, Phenethyl alcohol, Simmondsia chinensis (JOJOBA) olej zo semien , Silybum Marian (BLAHOBYTNÝ TISÍC) etyl ester, Etylhexylstearát, Olej zo semien Macadamia ternifolia (MACADAMIA).