OZN NÁDLAK A PODLAK (BASE A TOP COAT) 2v1 ELLY 12 ml


Cena
17,40 €

Výrobca
OZN

Kód produktu
P00279

Skladom
ks

Vrchný a spodný plášť v jednom. Jedna fľaštička na dokonalú manikúru. Vegánsky, s organickými zložkami pre maximálne jemnú starostlivosť. Vytvára efekt gélovej vrstvy. viac

Vrchný a základný lak Elly je jedinečnou kombináciou vrchného a základného laku. Podkladová a vrchná vrstva 2v1 rýchlo schne, uľahčuje aplikáciu manikúry a zaisťuje dokonalý vzhľad. Vaša manikúra bude vyzerať úžasne a dlho vydrží. Chráni nechty a zároveň zvyšuje odolnosť a predlžuje životnosť manikúry.

OZN Sú plne vegánske, netestované na zvieratách a vždy čo najprirodzenejšie. Vrchný náter Elly je vyrobený z 90 % z prírodných látok. Výrobok sa skladá z látok získaných zo zemiakov, červenej repy, špaldy alebo dreva. Neobsahuje 22 najtoxickejších látok používaných v kozmetickom priemysle (22free). Laky sú biologicky vytvrditeľné.

Použitie:

Naneste na čisté, suché a odmastené nechty. Naneste jednu tenkú vrstvu ako základný lak, potom naneste dve vrstvy vybranej farby a na záver naneste ďalšiu vrstvu tohto bezfarebného laku.

Zloženie:

90% rastlinných zložiek:

deriváty z udržateľných surovín, ako je drevo, zemiaky, repa, špalda, cukrová trstina, maniok alebo kukurica

10 % netoxických syntetických látok:

Etylacetát, butylacetát, nitrocelulóza, acetyltributylcitrát, izopropylalkohol, kopolymér kyseliny adipovej/neopentylglykolu/trimelidického anhydridu, CI 60725.

OZNO značke :

OZN je značka vegánskej a prírodnej kozmetiky, ktorá svoje výrobky netestuje na zvieratách. Vždy sa snažia prinášať alternatívu k bežným kozmetickým výrobkom bez toho, aby sa znížil ich vzhľad, výkon alebo trvanlivosť. Značka je na trhu od roku 2015. Založili ju David Gerrlich a grafická dizajnérka Nina Skarela, ktorá má jednoducho cit pre krásne veci. To sa okrem iného odráža aj v dizajne fliaš a obalov, ktoré Nina sama navrhuje.

Značka je veľmi hrdá na transparentnosť, preto sa snaží čo najjasnejšie vysvetliť, ako vyrába svoje laky a prečo napríklad musí používať aj malé množstvo syntetických (ale netoxických) látok. OZN Prevažná väčšina surovín v lakoch - 90 % - je však úplne bez kompromisov. Prírodné, udržateľné a zodpovedne pestované s maximálnym rešpektom k planéte.