NUI COSMETICS PRÍRODNÝ LAK NA NECHTY 05 DARK RED 14 ML


Cena
17,80 €

Výrobca
NUI

Kód produktu
P00302

Skladom
ks

NUI Kozmetika prináša prírodný lak v odvážnom tmavočervenom odtieni DARK RED. A je 100% vegánsky! viac

NUI Prirodzený, očarujúci lak na nechty DARK RED od spoločnosti Cosmetics si zamilujete. Je obohatený o vitamín E, slnečnicový olej a extrakt z koralových rias bohatý na vápnik. Receptúra je 100 % vegánska a obsahuje až 82 % organických zložiek prírodného pôvodu a obnoviteľných surovín.

NUI Na rozdiel od bežných leštiacich prípravkov neobsahujú 21 pochybných zložiek, ktoré sú potenciálne karcinogénne, toxické a považujú sa za endokrinné disruptory (zasahujú do prirodzených hormónov v tele).

Hlavné výhody:

 • Ako podkladová vrstva rovnomerne zaceľuje necht, chráni nechtové lôžko a uľahčuje priľnutie farebného laku.
 • Naopak, ako vrchný lak zvyšuje lesk a trvanlivosť manikúry - predlžuje trvanlivosť farby, zabraňuje blednutiu a odlupovaniu.
 • Okrem toho určite oceníte rýchle schnutie!
 • Vyživuje nechty vďaka vitamínu E a slnečnicovému oleju.
 • Výťažok z koralových rias bohatý na vápnik posilňuje nechtové lôžko.
 • certifikované organizáciou PETA (The People for the Ethical Treatment of Animals ), ktorá zaručuje, že výrobky neobsahujú živočíšne zložky a nie sú testované na zvieratách v žiadnej fáze výroby.

Použitie:

 1. Pomocou pilníkaupravte nechty do požadovaného tvaru.
 2. Nechty očistite a odmastite, aby lak lepšie priľnul, napr. mydlom alebo odlakovačom. TIP: Pre ešte lepšiu priľnavosť odporúčame povrch nechtov upraviť jemným pilníkom.
 3. Rovnomerne naneste tenkú vrstvu vrchného a základného laku a nechajte prirodzene zaschnúť.
 4. NUI Naneste 1-2 tenké vrstvy obľúbeného laku podľa potreby a nechajte zaschnúť.
 5. Nakoniec naneste tenkú vrstvu vrchného a podkladového la ku, aby ste zafixovali farbu laku a zvýšili lesk a trvanlivosť manikúry.

TIP: Pre ešte lepšie výsledky je dôležité starať sa o kožičku, z ktorej vyrastá nechtové lôžko. Pomocou obojstranného nástroja a zastrihávačov ju môžete ľahko upraviť a vďaka vyživujúcim produktom ju aj hydratovať a vyživovať.

Zloženie:

Butyl acetát, etyl acetát, nitrocelulóza, kopolymér kyseliny adipovej/neopentyl glykolu/trimelidického anhydridu, acetyl tributil citrát, alkohol, stearalkonium bentonit, diatomit, Voda, extrakt z listov Agave Tequilana, hydrolyzovaný pšeničný proteín, hydrolyzovaný kukuričný proteín, hexanal, hydrolyzovaný sójový proteín, extrakt z Lithothamnion Calcareum, kyselina jablčná, manitol, Leuconostoc/Filtrát z koreňa reďkovky, olej zo semien Helianthus Annuus, tokoferol, olej zo semien Vitis Vinifera, izopropylalkohol, kyselina fosforečná, glycerín, kyselina glykolová, N-butylalkohol, kyselina mliečna, Diacetón alkohol, síran zinočnatý, Červené 34 jazero (CI 15880), oxidy železa (CI 77491), Červené 6 jazero (CI 15850), oxid titaničitý (CI 77891), čierna 2 (CI 77266 [nano]), žlté 5 jazero (CI 19140)

NUI O značke Kozmetika:

NUI Kozmetika je jednou zo značiek, ktoré sa obzvlášť angažujú v oblasti zodpovednosti a šetrnosti k životnému prostrediu. Táto značka so sídlom v Berlíne vyrába 100 % prírodné, ekologické výrobky v krásnych farbách a s moderným a nadčasovým dizajnom. NUI Výrobky sa vždy skladajú minimálne zo 70 % zo surovín získaných z ekologického poľnohospodárstva. Samozrejme, vegánske zloženie nebolo nikdy testované na zvieratách. NUI je jednou z najčistejších kozmetických značiek na svete.

NUI Názov pochádza z novozélandského jazyka a znamená "nádherný". Maori na Novom Zélande sú známi svojou úctou a rešpektom k prírode. NUI To sú aj hodnoty kozmetickej značky a nás, Green Manicure.

Parametre
Farba laku Červená
Farba laku Červená