NUI COSMETICS PRÍRODNÝ LAK NA NECHTY 02 RED 14 ML


Cena
17,80 €

Výrobca
NUI

Kód produktu
P00299

Skladom
ks

NUI Kozmetika prináša prírodný lak v odvážnom červenom odtieni RED - jednoducho nadčasová klasika! A je 100% vegánsky! viac

NUI Prírodný červený lak na nechty RED od spoločnosti Cosmetics si jednoducho zamilujete. Je obohatený o vitamín E, slnečnicový olej a extrakt z koralových rias bohatý na vápnik. Receptúra je 100 % vegánska a obsahuje až 82 % organických zložiek prírodného pôvodu a obnoviteľných surovín.

NUI Na rozdiel od bežných leštiacich prípravkov neobsahujú 21 pochybných zložiek, ktoré sú potenciálne karcinogénne, toxické a považujú sa za endokrinné disruptory (zasahujú do prirodzených hormónov v tele).

Hlavné výhody:

 • Ako podkladová vrstva rovnomerne zaceľuje necht, chráni nechtové lôžko a uľahčuje priľnutie farebného laku.
 • Naopak, ako vrchný lak zvyšuje lesk a trvanlivosť manikúry - predlžuje trvanlivosť farby, zabraňuje blednutiu a odlupovaniu.
 • Okrem toho určite oceníte rýchle schnutie!
 • Vyživuje nechty vďaka vitamínu E a slnečnicovému oleju.
 • Výťažok z koralových rias bohatý na vápnik posilňuje nechtové lôžko.
 • certifikované organizáciou PETA (The People for the Ethical Treatment of Animals ), ktorá zaručuje, že výrobky neobsahujú živočíšne zložky a nie sú testované na zvieratách v žiadnej fáze výroby.

Použitie:

 1. Pomocou pilníkaupravte nechty do požadovaného tvaru.
 2. Nechty očistite a odmastite, aby lak lepšie priľnul, napr. mydlom alebo odlakovačom. TIP: Pre ešte lepšiu priľnavosť odporúčame povrch nechtov upraviť jemným pilníkom.
 3. Rovnomerne naneste tenkú vrstvu vrchného a základného laku a nechajte prirodzene zaschnúť.
 4. NUI Naneste 1-2 tenké vrstvy obľúbeného laku podľa potreby a nechajte zaschnúť.
 5. Nakoniec naneste tenkú vrstvu vrchného a podkladového la ku, aby ste zafixovali farbu laku a zvýšili lesk a trvanlivosť manikúry.

TIP: Pre ešte lepšie výsledky je dôležité starať sa o kožičku, z ktorej vyrastá nechtové lôžko. Pomocou obojstranného nástroja a zastrihávačov ju môžete ľahko upraviť a vďaka vyživujúcim produktom ju aj hydratovať a vyživovať.

Zloženie:

Butyl acetát, etyl acetát, nitrocelulóza, kopolymér kyseliny adipovej/neopentyl glykolu/trimelidického anhydridu, acetyl tributil citrát, alkohol, etyl acetát, butyl acetát, stearalkonium bentonit, izopropyl alkohol, N-butyl alkohol, Kyselina fosforečná, diacetón alkohol, diatomacia zemina, hexanal, Lithothamnion Calcareum extrakt, manitol, Helianthus Annuus (slnečnicový) olej zo semien, tokoferol, síran zinočnatý, Red 7 Lake (Ci 15850), Red 6 Lake (Ci 15850), Titanium Dioxide (Ci 77891)

NUI O značke Kozmetika:

NUI Kozmetika je jednou zo značiek, ktoré sa obzvlášť angažujú v oblasti zodpovednosti a šetrnosti k životnému prostrediu. Táto značka so sídlom v Berlíne vyrába 100 % prírodné, ekologické výrobky v krásnych farbách a s moderným a nadčasovým dizajnom. NUI Výrobky sa vždy skladajú minimálne zo 70 % zo surovín získaných z ekologického poľnohospodárstva. Samozrejme, vegánske zloženie nebolo nikdy testované na zvieratách. NUI je jednou z najčistejších kozmetických značiek na svete.

NUI Názov pochádza z novozélandského jazyka a znamená "nádherný". Maori na Novom Zélande sú známi svojou úctou a rešpektom k prírode. NUI To sú aj hodnoty kozmetickej značky a nás, Green Manicure.

Parametre
Farba laku Červená
Farba laku Červená