MANUCURIST HOLIDAY SET GREEN FLASH + trblietky

-5%

Cena
52,30 €

Štandardná cena
55 €

Ušetríte
5% (2,70 €)

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00137

Skladom
ks

Exkluzívna vianočná sada troch neodolateľných lakov a trblietok. Získajte gély LED Green Flash UTOPIA, SPARKS a RED VELVET viac

Sada obsahuje farby UTOPIA, SPARKS a RED VELVET a rozložiteľné trblietky.

Na lepšiu aplikáciu si môžete zaobstarať špeciálny štetec na trblietky.

Prečo si vybrať prírodný gél na nechty LED?

LED gél na nechty francúzskej značky Manucurist vydrží dlhšie ako bežný lak na nechty. Manucurist Okrem toho neobsahujú škodlivé chemikálie, takže LED gély sú šetrné k vašim nechtom.

Okrem toho je 85 % zložiek prírodných. Namiesto chemického kokteilu sa tento výrobok skladá zo surovín, ako je cukrová trstina, maniok, bavlna, kukurica, zemiaky alebo bavlna. LED gély preto neobsahujú látky škodlivé pre nechty a prírodu, ako sú endokrinné disruptory, CMR, senzibilizujúce monoméry alebo hydrochinóny.

LED gély sa na nechty zapekajú pomocou LED lampy. Gél môžete odstrániť aj klasickým odlakovačom, ale odporúčame použiť prírodný odlakovač GREEN FLASH, ktorý vďaka ricínovému oleju vlasy vyživí.

Ak s gélovými lakmi LED ešte len začínate, siahnite po 24W LED GEL SET, ktorý obsahuje všetko potrebné vrátane jedného laku, TOP COAT a BASE COAT, jemného odstraňovača laku GREEN FLASH a LED lampy. To všetko za zvýhodnenú cenu 1 999,- !

Odporúčané použitie:

1) BASE COAT - naneste LED Base coat na nechty a zapečte pod LED lampou 3
m inút(4 minúty pre slabšiu 18W lampu) 2)FAREBNÝ LAK - naneste LED gél lak. Na ešte vlhký lak naneste trblietky a zapekajte 3minúty(4 minúty pri 18W lampe). Ak chcete získať sýtejší odtieň, naneste druhú vrstvu a znovu zapečte 3
3) TOP COAT - pre dlhotrvajúcu manikúru a dokonalý lesk naneste LED Top Coat ako posledný a zapekajte 3minúty(4 minúty s 18W lampou ).

Vyrobené vo Francúzsku. Pre dlhšiu trvanlivosť odporúčame po otvorení skladovať v chladničke.

Zloženie:

butylacetát, etylacetát, nitrocelulóza, izosorbid dikaprilát/kaprát, kopolymér kyseliny adipovej/neopentyl glykolu/trimelitického anhydridu, alkohol, CI 77891, stearalkonium bentonit, CI 77742, acetyl tributyl citrát, izopropyl alkohol, CI 77491, etokrylén, diacetón alkohol, kokosový olej, trimetylpentándiyl dibenzoát, slnečnicový olej, kyselina fosforečná, CI 77499, oxid hlinitý, oxid kremičitý, CI 19140, extrakt z bambusy obyčajnej, tokoferol