MANUCURIST GREEN LAK SHELL 15ml


Cena
15 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00289

Skladom
ks

Revolučný 85% prírodný lak na nechty Zelený v SHELL. Vegánske a bez krutosti - šetrné k vám aj k životnému prostrediu. viac

Hľadáte lak na nechty s prírodným zložením? Zelený rad je pre vás tou správnou voľbou!

Francúzska značka Manucurist sa zameriava na kozmetiku bez krutosti s vegánskymi zložkami - obsahuje napr. zemiaky, škrob, cukrovú trstinu, kokosový olej, bambus, maniok a kukuricu.

Na dosiahnutie dlhotrvajúcej dokonalej manikúry odporúčame používať podkladovú a vrchnú vrstvu. Lak môžete odstrániť ľubovoľným odlakovačom, ale nič nepokazíte zeleným bezacetónovým odlakovačom. Dokáže nielen odlakovávať, ale aj ošetrovať - je obohatený o vitamíny A, B, D a E a vďaka mandľovému oleju vyživuje kožičku a samotné nechty.

Vyrobené vo Francúzsku.

Zloženie:

butylacetát, etylacetát, nitrocelulóza, kopolymér kyseliny adipovej/neopentyl glykolu/trimelitického anhydridu, acetyl tributyl citrát, alkohol, ci 77891 (oxid titaničitý), izopropyl alkohol, stearalkónium bentonit, kopolymér akrylátov, kopolymér hea ipdi izokyanurát/polykaprolaktón diol, tris-hea ipdi izokyanurát trimer, diacetón alkohol, kyselina sorbová, kyselina fosforečná, n-butyl alkohol, ci 77491 (oxidy železa), ci 19140 (žlté jazero 5), ci 73360 (červená 30), ci 77499 (oxidy železa)

Parametre
Farba laku Biela
Farba laku Biela