MANUCURIST GREEN LAK RED CHERRY 15ml


Cena
15 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00091

Skladom
ks

Revolučný 85% prírodný lak na nechty Zelený v odtieni ČERVENÁ ČEREŠŇA. Vegánske a bez krutosti - šetrné k vám aj k životnému prostrediu. viac

Hľadáte lak na nechty s prírodným zložením? Zelený rad je pre vás tou správnou voľbou!

Francúzska značka Manucurist sa zameriava na kozmetiku bez krutosti s vegánskymi zložkami - obsahuje napr. zemiaky, škrob, cukrovú trstinu, kokosový olej, bambus, maniok a kukuricu.

Na dosiahnutie dlhotrvajúcej dokonalej manikúry odporúčame používať podkladovú a vrchnú vrstvu. Lak môžete odstrániť ľubovoľným odlakovačom, ale nič nepokazíte zeleným bezacetónovým odlakovačom. Dokáže nielen odlakovávať, ale aj ošetrovať - je obohatený o vitamíny A, B, D a E a vďaka mandľovému oleju vyživuje kožičku a samotné nechty.

Vyrobené vo Francúzsku.

Zloženie:

butylacetát, etylacetát, nitrocelulóza, kopolymér kyseliny adipovej/neopentyl glykolu/trimelitického anhydridu, acetyl tributyl citrát, alkohol, izopropyl alkohol, stearalkonium bentonit, akrylátový kopolymér, ci 15850 (červené jazero 7), kopolymér hea ipdi izokyanurát trimer/polykaprolaktón diol, ci 73360 (červená 30), tris-hea ipdi izokyanurát trimer, diacetón alkohol, kyselina sorbová, ci 15850 (červené jazero 7), kyselina fosforečná, n-butyl alkohol, ci 77499 (oxidy železa)

Parametre
Farba laku Červená
Farba laku Červená