MANUCURIST GREEN LAK PORCELAINE 15ml


Cena
15 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00336

Skladom
ks

Revolučný 85% prírodný lak na nechty Green v odtieni PORCELAINE. Vegánske a bez krutosti - šetrné k vám aj k životnému prostrediu. viac

Hľadáte lak na nechty s prírodným zložením? Zelený rad je pre vás tou správnou voľbou!

Francúzska značka Manucurist sa zameriava na kozmetiku bez krutosti s vegánskymi zložkami - obsahuje napr. zemiaky, škrob, cukrovú trstinu, kokosový olej, bambus, maniok a kukuricu.

Na dosiahnutie dlhotrvajúcej dokonalej manikúry odporúčame používať podkladovú a vrchnú vrstvu. Lak môžete odstrániť ľubovoľným odlakovačom, ale nič nepokazíte zeleným bezacetónovým odlakovačom. Dokáže nielen odlakovávať, ale aj ošetrovať - je obohatený o vitamíny A, B, D a E a vďaka mandľovému oleju vyživuje kožičku a samotné nechty.

Vyrobené vo Francúzsku.

Zloženie:

BUTYLACETÁT, ETYLACETÁT, NITROCELULÓZA, KOPOLYMÉR KYSELINY ADIPOVEJ/NEOPENTYL GLYKOLU/TRIMELITICKÉHO ANHYDRIDU, ACETYL TRIBUTYL CITRÁT, ALKOHOL, IZOPROPYL ALKOHOL, STEARALKONIUM BENTONIT, CI 77891 (OXID TITANIČITÝ), AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR, KOPOLYMÉR HEA IPDI IZOKYANURÁT TRIMER/POLYKAPROLAKTÓN DIOL, TRIS-HEA IPDI IZOKYANURÁT TRIMER, DIACETÓN ALKOHOL, KYSELINA SORBOVÁ, KYSELINA FOSFOREČNÁ, N-BUTYLALKOHOL, CI 19140 (ŽLTÝ LAK 5)

Parametre
Farba laku Biela
Farba laku Biela