MANUCURIST GREEN LAK PEACH 15ml


Cena
15 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00193

Skladom
ks

Revolučný 85% prírodný lak na nechty Zelený v odtieni PEACH. Vegánske a bez krutosti - šetrné k vám aj k životnému prostrediu. viac

Hľadáte lak na nechty s prírodným zložením? Zelený rad je pre vás tou správnou voľbou!

Francúzska značka Manucurist sa zameriava na kozmetiku bez krutosti s vegánskymi zložkami - obsahuje napr. zemiaky, škrob, cukrovú trstinu, kokosový olej, bambus, maniok a kukuricu.

Na dosiahnutie dlhotrvajúcej dokonalej manikúry odporúčame používať podkladovú a vrchnú vrstvu. Lak môžete odstrániť ľubovoľným odlakovačom, ale nič nepokazíte zeleným bezacetónovým odlakovačom. Dokáže nielen odlakovávať, ale aj ošetrovať - je obohatený o vitamíny A, B, D a E a vďaka mandľovému oleju vyživuje kožičku a samotné nechty.

Vyrobené vo Francúzsku.

Zloženie:

butylacetát, etylacetát, nitrocelulóza, izosorbid dikaprilát/kaprát, kopolymér kyseliny adipovej/neopentyl glykolu/trimelitického anhydridu, alkohol, stearalkónium bentonit, acetyl tributyl citrát, CI 77491 (oxidy železa), izopropyl alkohol, etokrylén, diacetón alkohol, kokosový olej, trimetylpentándiyl dibenzoát, slnečnicový olej, kyselina fosforečná, oxid hlinitý, výťažok zo šťavy bambusa vulgaris, CI 19140 (žltý 5 LAKE), CI 15850 (červený 6 LAKE)

Parametre
Farba laku Oranžová
Farba laku Oranžová