MANUCURIST GREEN LAK LILAS 15ml


Cena
15 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00327

Skladom
ks

Revolučný 85% prírodný lak na nechty Green in LILAS. Vegánske a bez krutosti - šetrné k vám aj k životnému prostrediu. viac

Hľadáte lak na nechty s prírodným zložením? Zelený rad je pre vás tou správnou voľbou!

Francúzska značka Manucurist sa zameriava na kozmetiku bez krutosti s vegánskymi zložkami - obsahuje napr. zemiaky, škrob, cukrovú trstinu, kokosový olej, bambus, maniok a kukuricu.

Na dosiahnutie dlhotrvajúcej dokonalej manikúry odporúčame používať podkladovú a vrchnú vrstvu. Lak môžete odstrániť ľubovoľným odlakovačom, ale nič nepokazíte zeleným bezacetónovým odlakovačom. Dokáže nielen odlakovávať, ale aj ošetrovať - je obohatený o vitamíny A, B, D a E a vďaka mandľovému oleju vyživuje kožičku a samotné nechty.

Vyrobené vo Francúzsku.

Zloženie:

butylacetát, etylacetát, nitrocelulóza, tributylcitrát, alkohol, kopolymér propylénglykol/kyselina sebaková/trimelitický anhydrid, izopropylalkohol, CI 77891 (oxid titaničitý), stearalkóniumbentonit, kopolymér kyseliny adipovej/neopentyl glykolu/trimelitického anhydridu, acetyl tributyl citrát, CI 19140 (žlté jazero 5), etokrylen, diacetón alkohol, kyselina sorbová, kokosový olej, kyselina fosforečná, glycerín, CI 15850 (červené jazero 6)

Parametre
Farba laku Modrá
Farba laku Modrá