MANUCURIST GREEN LAK GLOSS 15ml


Cena
15 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00188

Skladom
ks

Revolučný 85% prírodný lak na nechty Zelený v GLOSS. Vegánske a bez krutosti - šetrné k vám aj k životnému prostrediu. viac

Hľadáte lak na nechty s prírodným zložením? Zelený rad je pre vás tou správnou voľbou!

Francúzska značka Manucurist sa zameriava na kozmetiku bez krutosti s vegánskymi zložkami - obsahuje napr. zemiaky, škrob, cukrovú trstinu, kokosový olej, bambus, maniok a kukuricu.

Na dosiahnutie dlhotrvajúcej dokonalej manikúry odporúčame používať podkladovú a vrchnú vrstvu. Lak môžete odstrániť ľubovoľným odlakovačom, ale nič nepokazíte zeleným bezacetónovým odlakovačom. Dokáže nielen odlakovávať, ale aj ošetrovať - je obohatený o vitamíny A, B, D a E a vďaka mandľovému oleju vyživuje kožičku a samotné nechty.

Vyrobené vo Francúzsku.

Zloženie:

BUTYLACETÁT, ETYLACETÁT, NITROCELULÓZA, KOPOLYMÉR KYSELINY ADIPOVEJ/NEOPENTYL GLYKOLU/TRIMELITICKÉHO ANHYDRIDU, ACETYL TRIBUTYL CITRÁT, ALKOHOL, SYNTETICKÝ FLUORFLOGOPIT, STEARALKONIUM BENTONIT, IZOPROPYL ALKOHOL, CI 77891 (OXID TITANIČITÝ), AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR, OXID KREMIČITÝ, KOPOLYMÉR HEA IPDI IZOKYANURÁT TRIMER/POLYKAPROLAKTÓN DIOL, TRIS-HEA IPDI IZOKYANURÁT TRIMER, DIACETÓN ALKOHOL, KYSELINA SORBOVÁ, CI 77742 (MANGÁNOVÁ FIALOVÁ), KYSELINA FOSFOREČNÁ, N-BUTYLALKOHOL, OXID CÍNU, CI 77491 (OXIDY ŽELEZA), CI 19140 (ŽLTÉ JAZERO 5), CI 73360 (ČERVENÁ 30), CI 77499 (OXIDY ŽELEZA)

Parametre
Farba laku Růžová
Farba laku Růžová