MANUCURIST GREEN LAK DUNE 15ml


Cena
15 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00158

Skladom
ks

Revolučný 85% prírodný lak na nechty Zelený v odtieni DUNE. Vegánske a bez krutosti - šetrné k vám aj k životnému prostrediu. viac

Hľadáte lak na nechty s prírodným zložením? Zelený rad je pre vás tou správnou voľbou!

Francúzska značka Manucurist sa zameriava na kozmetiku bez krutosti s vegánskymi zložkami - obsahuje napr. zemiaky, škrob, cukrovú trstinu, kokosový olej, bambus, maniok a kukuricu.

Na dosiahnutie dlhotrvajúcej dokonalej manikúry odporúčame používať podkladovú a vrchnú vrstvu. Lak môžete odstrániť ľubovoľným odlakovačom, ale nič nepokazíte zeleným bezacetónovým odlakovačom. Dokáže nielen odlakovávať, ale aj ošetrovať - je obohatený o vitamíny A, B, D a E a vďaka mandľovému oleju vyživuje kožičku a samotné nechty.

Vyrobené vo Francúzsku.

Zloženie:

butylacetát, etylacetát, nitrocelulóza, izosorbid dikaprilát/kaprát, kopolymér kyseliny adipovej/neopentylglykolu/trimelitického anhydridu, alkohol, etylacetát, izopropylalkohol, stearalkóniumbentonit, oxid hlinitý, kyselina fosforečná, acetyltributilcitrát, extrakt zo stonky bambusa arundinacea, kokosový olej, diacetón alkohol, aqua (voda), etokrylen, glycerín, kyselina sorbová, trimetylpentándiyl dibenzoát, CI 77491 (oxidy železa), CI 77891 (oxid titaničitý), CI 77499 (oxidy železa), CI 19140 (žlté jazero 5)

Parametre
Farba laku Nude
Farba laku Nude