MANUCURIST GREEN LAK DIAMANT 15ml


Cena
15 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00094

Skladom
ks

Revolučný 85% prírodný lak na nechty Zelený v odtieni DIAMANT. Vegánske a bez krutosti - šetrné k vám aj k životnému prostrediu. viac

Hľadáte lak na nechty s prírodným zložením? Zelený rad je pre vás tou správnou voľbou!

Francúzska značka Manucurist sa zameriava na kozmetiku bez krutosti s vegánskymi zložkami - obsahuje napr. zemiaky, škrob, cukrovú trstinu, kokosový olej, bambus, maniok a kukuricu.

Na dosiahnutie dlhotrvajúcej dokonalej manikúry odporúčame používať podkladovú a vrchnú vrstvu. Lak môžete odstrániť ľubovoľným odlakovačom, ale nič nepokazíte zeleným bezacetónovým odlakovačom. Dokáže nielen odlakovávať, ale aj ošetrovať - je obohatený o vitamíny A, B, D a E a vďaka mandľovému oleju vyživuje kožičku a samotné nechty.

Vyrobené vo Francúzsku.

Zloženie:

BUTYLACETÁT, ETYLACETÁT, NITROCELULÓZA, KOPOLYMÉR KYSELINY ADIPOVEJ/NEOPENTYLGLYKOLU/TRIMELITICKÉHO ANHYDRIDU, ACETYLTRIBUTYLCITRÁT, ALKOHOL, SYNTETICKÝ FLUORFLOGOPIT, STEARALKÓNIUMBENTONIT, AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR, HEA IPDIIZOKYANURÁT, TRIMER/POLYKAPROLAKTÓN DIOL KOPOLYMÉR, IZOPROPYLALKOHOL, CI 77891 (OXID TITANIČITÝ), ETOKRYLÉN, TRIS-HEA IPDI IZOKYANURÁT TRIMER, DIACETÓN ALKOHOL, KYSELINA FOSFOREČNÁ, N-BUTYLALKOHOL, CI 77499 (OXIDY ŽELEZA), CI 19140 (ŽLTÝ LAK 5)

Parametre
Farba laku Trblietavá
Farba laku Trblietavá