MANUCURIST GREEN LAK DARK PANSY 15ml


Cena
15 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00163

Skladom
ks

Revolučný 85% prírodný lak na nechty Zelený v odtieni DARK PANSY. Vegánske a bez krutosti - šetrné k vám aj k životnému prostrediu. viac

Hľadáte lak na nechty s prírodným zložením? Zelený rad je pre vás tou správnou voľbou!

Francúzska značka Manucurist sa zameriava na kozmetiku bez krutosti s vegánskymi zložkami - obsahuje napr. zemiaky, škrob, cukrovú trstinu, kokosový olej, bambus, maniok a kukuricu.

Na dosiahnutie dlhotrvajúcej dokonalej manikúry odporúčame používať podkladovú a vrchnú vrstvu. Lak môžete odstrániť ľubovoľným odlakovačom, ale nič nepokazíte zeleným bezacetónovým odlakovačom. Dokáže nielen odlakovávať, ale aj ošetrovať - je obohatený o vitamíny A, B, D a E a vďaka mandľovému oleju vyživuje kožičku a samotné nechty.

Vyrobené vo Francúzsku.

Zloženie:

butylacetát, etylacetát, nitrocelulóza, izosorbid dikaprilát/kaprát, kopolymér kyseliny adipovej/neopentyl glykolu/trimelitického anhydridu, alkohol, izopropyl alkohol, acetyl tributyl citrát, stearalkonium bentonit, oxid hlinitý, kyselina fosforečná, extrakt zo stonky bambusa arundinacea, kokosový olej (cocos nucifera), diacetón alkohol, aqua (voda), etokrylen, glycerín, kyselina sorbová, trimetylpentándiyl dibenzoát, CI 77510 (ferrokyanid železito-amónny), CI 15880 (červené 34 jazero), CI 73360 (červená 30), CI 73360, CI 77891 (oxid titaničitý), CI 19140 (žlté 5 jazero)

Parametre
Farba laku Fialová Temná
Farba laku Fialová Temná