MANUCURIST GREEN LAK BRAZIL 15ml


Cena
15 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00338

Skladom
ks

Revolučný 85% prírodný lak na nechty Zelený v BRAZÍLII. Vegánske a bez krutosti - šetrné k vám aj k životnému prostrediu. viac

Hľadáte lak na nechty s prírodným zložením? Zelený rad je pre vás tou správnou voľbou!

Francúzska značka Manucurist sa zameriava na kozmetiku bez krutosti s vegánskymi zložkami - obsahuje napr. zemiaky, škrob, cukrovú trstinu, kokosový olej, bambus, maniok a kukuricu.

Na dosiahnutie dlhotrvajúcej dokonalej manikúry odporúčame používať podkladovú a vrchnú vrstvu. Lak môžete odstrániť ľubovoľným odlakovačom, ale nič nepokazíte zeleným bezacetónovým odlakovačom. Dokáže nielen odlakovávať, ale aj ošetrovať - je obohatený o vitamíny A, B, D a E a vďaka mandľovému oleju vyživuje kožičku a samotné nechty.

Vyrobené vo Francúzsku.

Zloženie:

BUTYLACETÁT, ETYLACETÁT, KOPOLYMÉR IZOFORON-DIAMÍN/KYSELINA IZOFTALOVÁ/TROMETAMÍN, NITROCELULÓZA, KOPOLYMÉR KYSELINA ADIPOVÁ/NEOPENTYLGLYKOL/TRIMELITICKÝ ANHYDRID, ACETYLTRIBUTILCITRÁT, ALKOHOL, IZOPROPYLALKOHOL, STEARALKONIUMBENTONIT, AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR, KOPOLYMÉR HEA IPDI IZOKYANURÁT TRIMER/POLYKAPROLAKTÓN DIOL, CI 77891 (OXID TITANIČITÝ), TRIS-HEA IPDI IZOKYANURÁT TRIMER, DIACETÓN ALKOHOL, KYSELINA SORBOVÁ, CI 45350 (ŽLTÁ 8), CI 42090 (MODRÁ 1), KYSELINA FOSFOREČNÁ, N-BUTYL ALKOHOL, CI 47005 (ŽLTÉ 10 JAZERO)

Parametre
Farba laku Zelená
Farba laku Zelená