MANUCURIST GREEN FLASH LED TOP COAT 15ml


Cena
21 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00012

Skladom
ks

Revolučný prírodný LED gél Green Flash na starostlivosť o nechty určený na aplikáciu pomocou LED lampy. Šetrné k životnému prostrediu. viac

LED gélový lak na nechty vydrží dlhšie ako bežný lak na nechty a bez škodlivých chemikálií. Vďaka tomu sú gély LED šetrné k vašim nechtom.

Top Coat Green Flash sa skladá zo 60,5 % z prírodných zložiek, ako je cukrová trstina, maniok alebo bavlna. Naopak, neobsahuje endokrinné disruptory, CMR, senzibilizujúce monoméry ani hydrochinóny.

Vrchný lak predĺži životnosť vašej manikúry.

LED gély sa na nechty zapekajú pomocou LED lampy.

Vyrobené vo Francúzsku.

Pre dlhšiu životnosť môžete gély Green Flash LED skladovať v chladničke.

Ak s LED gélmi ešte len začínate, siahnite po 24W LED GEL SET-e, ktorý obsahuje všetko potrebné vrátane jedného laku, Top Coatu a Base Coatu, jemného odstraňovača laku GREEN a LED lampy. To všetko za zvýhodnenú cenu 1 999,- !

Zloženie:

etylacetát, butylacetát, akrylátový kopolymér, kopolymér HEA/IPDI izokyanurát/polykaprolaktón diol, nitrocelulóza, acetyltributilcitrát, tris-HEA IPDI izokyanurátový trimer, kopolymér kyseliny adipovej/neopentyl glykolu/trimelitického anhydridu, kopolymér hydroxyetyl akrylátu/IPDI/PPG-15 glyceryl éteru, izopropyl alkohol, etyl trimetylbenzoyl fenylfosfinát, CI 60725 (fialová 2)