MANUCURIST GREEN FLASH LED GÉL LAK VICTORIA PLUM 15ml


Cena
19 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00055

Skladom
ks

Revolučný 85% prírodný LED gél na nechty Green Flash v odtieni VICTORIA PLUM na aplikáciu s LED lampou. Šetrné k životnému prostrediu. viac

Prečo si vybrať prírodný gél na nechty LED?

LED gél na nechty francúzskej značky Manucurist vydrží dlhšie ako bežný lak na nechty. Manucurist Okrem toho neobsahujú škodlivé chemikálie, takže LED gély sú šetrné k vašim nechtom.

Okrem toho je 85 % zložiek prírodných. Namiesto chemického kokteilu sa tento výrobok skladá zo surovín, ako je cukrová trstina, maniok, bavlna, kukurica, zemiaky alebo bavlna. LED gély preto neobsahujú látky škodlivé pre nechty a prírodu, ako sú endokrinné disruptory, CMR, senzibilizujúce monoméry alebo hydrochinóny.

LED gély sa na nechty zapekajú pomocou LED lampy. Gél môžete odstrániť aj klasickým odlakovačom, ale odporúčame použiť prírodný odlakovač GREEN FLASH, ktorý vďaka ricínovému oleju vlasy vyživí.

Ak s gélovými lakmi LED ešte len začínate, siahnite po 24W LED GEL SET, ktorý obsahuje všetko potrebné vrátane jedného laku, TOP COAT a BASE COAT, jemného odstraňovača laku GREEN FLASH a LED lampy. To všetko za zvýhodnenú cenu 80,90,- !

Odporúčané použitie:

1) BASE COAT - naneste LED Base coat na nechty a zapečte pod LED lampou 3 minúty (4 minúty so slabšou 18W lampou)

2) FAREBNÝ LAK - naneste LED gél lak a pečte 3 minúty (4 minúty s 18W lampou). Ak chcete získať sýtejší odtieň, naneste druhú vrstvu a znovu zapečte minúty

3 ) TOP COAT - pre dlhotrvajúcu manikúru a dokonalý lesk naneste ako posledný LED Top Coat a zapekajte 3 minúty (4 minúty s 18W lampou).

Vyrobené vo Francúzsku. Pre dlhšiu trvanlivosť odporúčame po otvorení skladovať v chladničke.

Zloženie:

ethyl acetate, butyl acetate, nitrocellulose, hydroxyethyl acrylate/IPDI/PPG-15 glyceryl ether copolymer, acetyl tributyl citrate, isopropyl alcohol, bis-HEMA poly(1,4-butanediol)-9/IPDI copolymer, stearalkonium bentonite, ethyl trimethylbenzoyl phenylphosphinate, CI 77491 (iron oxides), CI 77891 (titanium dioxide), CI 77499 (iron oxides), diacetone alcohol, silica, CI 73360 (red 30), CI 15880 (red 34 lake), BHT, phosphoric acid, CI 19140 (yellow 5 lake).

Parametre
Farba laku Fialová Růžová
Farba laku Fialová Růžová