MANUCURIST GREEN Active™ Bright 15ml


Cena
18,20 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00341

Skladom
ks

ManucuristObjavte rozjasňujúci lak na nechty s jemnými trblietkami od , ktorý spája starostlivosť a dokonalý vzhľad! Vhodné pre oslabené a zažltnuté nechty bez života. viac

Manucurist Active™ Bright je prvý rozjasňujúci lak na nechty, ktorý nielen posilňuje vaše nechty, ale tiež im navracia prirodzenú farbu. Je vhodný najmä na oslabené, zažltnuté a namáhané nechty .

Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu na rastlinnej báze posilňuje nechty zvnútra. Obsahuje napríklad extrakt z citróna, limetky, AHA kyseliny, vitamín E a lipidy na rýchle hojenie. Jemný modrý lesk neutralizuje žlté tóny, čím nechty opticky rozžiari a dodá im zdravý vzhľad.

Kľúčové vlastnosti:

 • Obsahuje koktail účinných látok:
  • citrónový extrakt - prirodzene rozjasňuje nechty,
  • výťažok z lipy - hydratuje a posilňuje nechtové lôžko,
  • hexanal - posilňuje a hĺbkovo vyživuje nechty,
  • AHA kyseliny - neutralizujú žltnutie nechtov, obnovujú, chránia a hydratujú nechty,
  • vitamín E - vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam zabraňuje starnutiu.

Použitie:

 1. Naneste na očistené nechty v 1-2 vrstvách.
 2. Nechajte prirodzene zaschnúť.
 3. Na dosiahnutie požadovaného efektu naneste ďalšie vrstvy - jednu pre prirodzený vzhľad a dve alebo viac pre lesklejší efekt.
 4. Manucurist Active™ Bright možno odstrániť jemným odstraňovačom leštidla - odporúčame použiť odstraňovač leštidla Green™ alebo Green Flash™ bez obsahu acetónu.

TIP: Na dokonalé tvarovanie nechtov odporúčame pilník na nechty z našej ponuky a najmä penový pilník na tvarovanie povrchu nechtov.

Manucurist Objavte ďalšie nové produkty z ošetrujúceho radu - Active Glow™ Blueberry, Active Glow™ Rapsberry, Active Smooth, Active Shine.

Zloženie:

BUTYLACETÁT, ETYLACETÁT, NITROCELULÓZA, ACETYLTRIBUTYLCITRÁT, KOPOLYMÉR PROPYLÉNGLYKOL/KYSELINA SEBAKOVÁ/TRIMELITICKÝ ANHYDRID, IZOPROPYLALKOHOL, OXID KREMIČITÝ, KOPOLYMÉR KYSELINA ADIPOVÁ/NEOPENTYLGLYKOL/TRIMELITICKÝ ANHYDRID, KOPOLYMÉR AKRYLÁTOV, ETOKRYLEN, CI 77891 (OXID TITANIČITÝ), TOKOFERYLACETÁT, HEXANAL, SĽUDA, PROPYLÉNGLYKOL, N-BUTYLALKOHOL, AQUA (VODA), KYSELINA CITRÓNOVÁ, EXTRAKT Z PLODOV CITRUS LIMON (CITRÓN), HYDROXID HLINITÝ, OXID CÍNIČITÝ, TRIETHOXYKAPRYLSILÁN, EXTRAKT Z TILIA PLATYPHYLLOS, TOKOFEROL

80 % rastlinného pôvodu