Cena
18,20 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00331

Skladom
ks

Objavte prvý CC lak na nechty! Manucurist prináša jedinečnú kombináciu prvotriednej starostlivosti a farby s béžovým saténovým povrchom. viac

Manucurist Active™ Smooth je prvý CC lak na nechty - kombinuje starostlivosť a farebný efekt nude so saténovým povrchom v jednom kroku.

Vďaka jedinečnému zloženiu na rastlinnej báze vyrovnáva nedokonalosti a ryhy na povrchu nechtov. Zároveň vyživuje nechty - obsahuje ricínový olej, AHA kyseliny a vitamín E. Čerešničkou na torte je jemná béžová farba s krásnym saténovým povrchom.

Kľúčové vlastnosti:

 • Obsahuje koktail účinných látok:
  • ricínový olej - vyhladzuje a vyrovnáva ryhy a ryhy na povrchu nechtov,
  • mandľový olej - posilňuje nechty a zjemňuje nechtovú kožičku,
  • hexanal - posilňuje a hĺbkovo vyživuje nechty,
  • AHA kyseliny - obnovujú, chránia a hydratujú nechty,
  • vitamín E - vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam zabraňuje starnutiu.

Použitie:

 1. Naneste na očistené nechty v 1-2 vrstvách.
 2. Nechajte prirodzene zaschnúť.
 3. Na dosiahnutie požadovaného efektu naneste ďalšie vrstvy - jednu pre prirodzený vzhľad a dve alebo viac pre výraznejší farebný efekt.
 4. Manucurist Active™ Smooth možno odstrániť jemným odstraňovačom leštidla - odporúčame použiť odstraňovač leštidla Green™ alebo Green Flash™ bez obsahu acetónu.

TIP: Na dokonalé tvarovanie nechtov odporúčame pilník na nechty z našej ponuky a najmä penový pilník na tvarovanie povrchu nechtov.

Manucurist Objavte ďalšie nové produkty z ošetrujúceho radu - Active Glow™ Blueberry, Active Glow™ Rapsberry, Active Shine, Active Bright.

Zloženie:

BUTYLACETÁT, ETYLACETÁT, NITROCELULÓZA, ACETYLTRIBUTYLCITRÁT, KOPOLYMÉR PROPYLÉNGLYKOL/KYSELINA MAZĽOVÁ/TRIMELITICKÝ ANHYDRID, IZOPROPYLALKOHOL, OXID KREMIČITÝ, KOPOLYMÉR KYSELINA ADIPOVÁ/NEOPENTYLGLYKOL/TRIMELITICKÝ ANHYDRID, RYŽOVÝ ŠKROB, KOPOLYMÉR AKRYLÁTOV, KYSELINA GLYKOLOVÁ, KOPOLYMÉR HYDROGENOVANÝ RICÍNOVÝ OLEJ/KYSELINA MAZĽOVÁ, ETOKRYLEN, DEXYLESTERY OLIVOVÉHO OLEJA, TOKOFERYLACETÁT, KYSELINA JABLČNÁ, HEXANAL, KYSELINA MLIEČNA, CI 77891 (OXID TITANIČITÝ), AQUA (VODA), N-BUTYLALKOHOL, PROPYLÉNGLYKOL, SKVALÉN, CI 77491 (OXIDY ŽELEZA), HYDROXID HLINITÝ, TRIETYHOXYKAPRYLSILÁN, KREMEŇ, SORBAN DRASELNÝ, TOKOFEROL, KYSELINA SORBOVÁ, KYSELINA FOSFOREČNÁ

80 % rastlinného pôvodu