Cena
18,20 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00334

Skladom
ks

ManucuristObjavte ošetrujúci lak na nechty od , ktorý v sebe spája starostlivosť aj dokonalý vzhľad! Vhodné najmä pre mäkké, lámavé a slabé nechty. viac

Manucurist Active™ Shine je ošetrujúci prípravok vhodný najmä pre mäkké, lámavé a celkovo slabé nechty. Dokonalá kombinácia farby a starostlivosti v jednom nesmie chýbať vo vašej manikúrovej súprave!

Tento lak dodá vašim nechtom svieži vzhľad, vitalitu a intenzívny lesk - zvýrazní a doplní každý outfit! Manucurist Active™ Shine obsahuje 75,5 % rastlinných zložiek, ako sú hydratačné antioxidanty zvýťažku z cukrovej repy, hexanal lipid, AHA kyseliny a výťažok z limetky , ktoré obnovujú pevnosť a tvrdosť nechtového lôžka.

Béžová farba s lesklým efektom (efekt rozjasňovača) vás jednoducho oslní!

Kľúčové vlastnosti:

 • Obsahuje koktail aktívnych zložiek na zvýšenie lesku:
  • extrakt z červenej repy - silný prírodný antioxidant,
  • výťažok z lipy - hydratuje a posilňuje nechtové lôžko,
  • hexanal - posilňuje a hĺbkovo vyživuje nechty,
  • AHA kyseliny - obnovujú, chránia a hydratujú nechty,
  • vitamín E - vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam zabraňuje starnutiu.

Použitie:

 1. Naneste na očistené nechty v 1-2 vrstvách.
 2. Nechajte prirodzene zaschnúť.
 3. Na dosiahnutie požadovaného efektu naneste ďalšie vrstvy - jednu pre prirodzený vzhľad a dve alebo viac pre lesklejší efekt.
 4. Manucurist Active™ Shine možno odstrániť jemným odstraňovačom leštidla - odporúčame použiť odstraňovač leštidla Green™ alebo Green Flash™ bez obsahu acetónu.

TIP: Na dokonalé tvarovanie nechtov odporúčame pilník na nechty z našej ponuky a najmä penový pilník na tvarovanie povrchu nechtov.

Manucurist Objavte ďalšie nové produkty z ošetrujúceho radu - Active Glow™ Blueberry, Active Glow™ Rapsberry, Active Smooth, Active Bright.

Zloženie:

BUTYLACETÁT, ETYLACETÁT, NITROCELULÓZA, ACETYLTRIBUTYLCITRÁT, KOPOLYMÉR PROPYLÉNGLYKOL/KYSELINA SEBAKOVÁ/TRIMELITICKÝ ANHYDRID, IZOPROPYLALKOHOL, OXID KREMIČITÝ, KOPOLYMÉR KYSELINA ADIPOVÁ/NEOPENTYLGLYKOL/TRIMELITICKÝ ANHYDRID, AKRYLÁTOVÝ KOPOLYMÉR, KYSELINA GLYKOLOVÁ, BOROSILIKÁT VÁPENATÝ, ETOKRYLEN, HEXANAL, AQUA (VODA), CI 77891 (OXID TITANIČITÝ), N-BUTYLALKOHOL, GLYCERÍN, OXID CÍNU, CI 77491 (OXIDY ŽELEZA), EXTRAKT Z KOREŇA CUKROVEJ REPY (BETA VULGARIS), KYSELINA CITRÓNOVÁ, KYSELINA SORBOVÁ, BENZOAN SODNÝ, SORBAN DRASELNÝ, TOKOFEROL, TRIETHOXYKAPRYLSILÁN, CI 19140 (ŽLTÉ JAZERO 5), HYDROXID HLINITÝ

75,5 % rastlinného pôvodu