MANUCURIST LED LAMPA SLIM 24W (USB)


Cena
26,10 €

Výrobca
Manucurist

Kód produktu
P00031

Skladom
ks

Kompaktná 24 W LED lampa na aplikáciu gélových lakov Green Flash LED. viac

Chcete si dopriať profesionálnu manikúru za pár desiatok minút? Potom je pre vás ideálnou voľbou LED lampa s pohodlným pripojením USB.

Vďaka lampe môžete ľahko nanášať gélové laky LED zo série Green Flash.

LED LAMPA SLIM 24W (USB ) je vďaka svojej kompaktnej veľkosti ideálna aj na cesty.

Manucurist Na dosiahnutie dokonalej manikúry odporúčame použiť lak z radu Green Flash spolu s podkladovým a vrchným lakom .

POUŽITIE:

  1. Základná vrstva - naneste na nechty základnú vrstvu Green Flash BASE COAT a nechajte ju 2 minúty zapiecť pod LED lampou (1 minútu pri silnejšej 36W lampe).
  2. FAREBNÝ LAK - naneste lak Green Flash a pečte 2 minúty (1 minútu pri silnejšej 36W lampe). Ak chcete získať sýtejší odtieň, naneste druhú vrstvu a znova ju 2 minúty zapekajte.
  3. TOP COAT - pre dlhotrvajúcu manikúru a dokonalý lesk naneste na záver TOP COAT a nechajte ho zapiecť 3 minúty (2 minúty pri 36W lampe).

Vždy nanášajte tenkú vrstvu a vyhýbajte sa nechtovej kožičke. ManucuristAk máte problémy s preklepmi, odporúčame korekčnú ceruzku - je to skvelý pomocník!

TIP: Často sa ponáhľate, nestíhate, ale napriek tomu chcete mať dokonalé nechty? S mimoriadne výkonnou 36W LED LAMP PRO to zvládnete už za 20 minút!