KIA CHARLOTTA ZMATŇUJÚCI TOP COAT MATT 11 ML


Cena
15,70 €

Výrobca
Kia Charlotta

Kód produktu
P00221

Skladom
ks

Kia Charlotta Matujúci vrchný lak z dodá vašej manikúre elegantný matný vzhľad - stačí 1 vrstva a každá farba môže byť zamatová! viac

Vrchný lak je neoddeliteľnou súčasťou profesionálnej manikúry. Kia CharlottaAk radi experimentujete, skúste nahradiť klasický vrchný lak matným lakom! Aplikujte ho na záver - zvyšuje trvanlivosť manikúry. Môže sa použiť na akúkoľvek farbu vrátane trblietavej a metalickej.

POUŽITIE:

Kia CharlottaNa čisté nechty naneste jednu vrstvu podkladového la ku.
Kia CharlottaNechajte zaschnúť a potom naneste 2-3 tenké vrstvy svojho obľúbeného odtieňa.
Kia Charlotta Ak chcete dosiahnuť matný efekt, použite vrchnú vrstvu Matt v 1 vrstve.
Kia CharlottaPoužite prírodný odstraňovač laku bez acetónu.

Kia Charlotta Vegánske, bez krutosti - laky sú certifikované Vegánskou spoločnosťou a organizáciou PETA.
Vyrobené v Nemecku.

ZLOŽENIE:

ETYLACETÁT, BUTYLACETÁT, NITROCELULÓZA, KOPOLYMÉR KYSELINY ADIPOVEJ/NEOPENTYL GLYKOLU/TRIMELITICKÉHO ANHYDRIDU, IZOPROPYLALKOHOL, MASTENEC, ACETYL TRIBUTYL CITRÁT, OXID KREMIČITÝ, VODA

KIA CHARLOTTA

Kia Charlotta je nemecká značka prírodnej kozmetiky, ktorá sa zameriava predovšetkým na výrobu 100% vegánskej prírodnej a dekoratívnej kozmetiky.

Kia Charlotta bola založená v roku 2017 s cieľom ponúkať vegánske a zároveň maximálne kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Samotný názov značky odkazuje na uvedomelosť, udržateľnosť a ekológiu. Kia Charlotta Laky na nechty neobsahujú 15 toxických látok, čo znamená, že neobsahujú 15 toxických látok, ktoré sa bežne používajú v bežných lakoch na nechty. Patrí medzi ne falláty (vrátane dibutylftalátu (DBP), dietylhexylftalátu (DEHP)), toluén (tiež metylbenzén), xylén, gáfor, formaldehyd, formaldehydová živica, etyltosylamid, trifenylfosfát, kolofónia, organické halogenidy (AOX), parabény, silikóny, vonné látky, živočíšne zložky.