KIA CHARLOTTA TOP COAT 11 ML


Cena
15,60 €

Výrobca
Kia Charlotta

Kód produktu
P00174

Skladom
ks

Ako získať dlhotrvajúcu manikúru? Vrchný lak je absolútnou nevyhnutnosťou - dokáže ochrániť lak na nechty, takže si manikúru môžete užívať ešte dlhšie. viac

Vrchný náter (alebo tiež vrchný náter či vrchná vrstva) je neoddeliteľnou súčasťou profesionálnej manikúry. Rovnako ako základná vrstva je priehľadná. Aplikuje sa na záver - dodáva farbe viac lesku a živosti a - čo je najdôležitejšie - zvyšuje trvanlivosť manikúry.

POUŽITIE:

Kia CharlottaNa čisté nechty naneste jednu vrstvu podkladového la ku.
Kia CharlottaNechajte zaschnúť a potom naneste 2-3 tenké vrstvy svojho obľúbeného odtieňa.
Kia Charlotta Na dosiahnutie maximálnej trvanlivosti použite vrchný lak v 1-2 vrstvách.
Kia CharlottaPoužite prírodný odstraňovač laku bez acetónu.

Kia Charlotta TIP: Vrchnú vrstvu môžete naniesť po 2-3 dňoch, aby ste oživili farbu a predĺžili manikúru.

Kia Charlotta Vegánske, bez krutosti - laky sú certifikované Vegánskou spoločnosťou a organizáciou PETA.
Vyrobené v Nemecku.

ZLOŽENIE:

ETYLACETÁT, BUTYLACETÁT, NITROCELULÓZA, TRIETYLCITRÁT, ALKOHOL, KOPOLYMÉR KYSELINY ADIPOVEJ/NEOPENTYL GLYKOLU/TRIMELITICKÉHO ANHYDRIDU, SACHARÓZA BENZOÁT, KOPOLYMÉR AKRYLÁTOV, IZOPROPYL ALKOHOL

86 % zložiek z prírodných zdrojov

KIA CHARLOTTA

Kia Charlotta je nemecká značka prírodnej kozmetiky, ktorá sa zameriava predovšetkým na výrobu 100% vegánskej prírodnej a dekoratívnej kozmetiky.

Kia Charlotta bola založená v roku 2017 s cieľom ponúkať vegánske a zároveň maximálne kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Samotný názov značky odkazuje na uvedomelosť, udržateľnosť a ekológiu. Kia Charlotta Laky na nechty neobsahujú 15 toxických látok, čo znamená, že neobsahujú 15 toxických látok, ktoré sa bežne používajú v bežných lakoch na nechty. Patrí medzi ne falláty (vrátane dibutylftalátu (DBP), dietylhexylftalátu (DEHP)), toluén (tiež metylbenzén), xylén, gáfor, formaldehyd, formaldehydová živica, etyltosylamid, trifenylfosfát, kolofónia, organické halogenidy (AOX), parabény, silikóny, vonné látky, živočíšne zložky.