KIA CHARLOTTA SPEVŇUJÚCI LAK S KAOLINOM REPAIR & STRENGTH 11 ML


Cena
14,60 €

Výrobca
Kia Charlotta

Kód produktu
P00220

Nie je skladom Sledovať dostupnosť

Kia Charlotta prináša základnú vrstvu Repair & Strength s kaolínom pre zdravé a silné nechty! Zakryje nedokonalosti a vytvorí dokonalý základ pre vašu manikúru. Môže sa používať samostatne alebo ako podkladová vrstva na lámavé a krehké nechty. viac

Máte krehké, suché a lámavé nechty? Kia Charlotta Ak áno, Kaolínový posilňujúci lak je pre vás nevyhnutnosťou! Vďaka svojej bohatej a mierne mliečnej textúre vyrovnáva nedokonalosti na povrchu nechtov a vytvára dokonalý základ pre vašu manikúru. Môže sa preto používať ako základný náter alebo samostatne. V 2 vrstvách vytvára mliečny efekt s leskom.

Aký je rozdiel medzi základným náterom a tvrdnúcim lakom?

Hlavným rozdielom je konzistencia laku a prídavok kaolínu.

  • Základný náter je číry, vytvára na nechtoch tenkú vrstvu, schne veľmi rýchlo (30-60 sekúnd) a používa sa najmä na lepšiu priľnavosť farebného laku k nechtom.
  • Vďaka kaolínuspevňujúci lak mliečnu štruktúru (zakrýva nedokonalosti), vytvára hrubšiu vrstvu v porovnaní s klasickým podkladovým lakom (čas schnutia je dlhší - približne 2-5 minút), a tým chráni necht.

Kia Charlotta Vegánske, bez krutosti - laky sú certifikované Vegánskou spoločnosťou a organizáciou PETA.
Vyrobené v Nemecku.

ZLOŽENIE:

ETYLACETÁT, BUTYLACETÁT, NITROCELULÓZA, KOPOLYMÉR KYSELINY ADIPOVEJ/NEOPENTYL GLYKOLU/TRIMELITICKÉHO ANHYDRIDU, ALKOHOL, TRIETYLCITRÁT, STEARALKONIUM BENTONIT, DIACETÓN ALKOHOL, CI 77004, MALTOL, CI 77891, KYSELINA FOSFOREČNÁ, HYDROXID HLINITÝ, TRIETHOXYKAPRYLYLSILÁN, PENTAERYTRITYL TETRAIZOSTEARÁT

87 % zložiek z prírodných zdrojov

KIA CHARLOTTA

Kia Charlotta je nemecká značka prírodnej kozmetiky, ktorá sa zameriava predovšetkým na výrobu 100% vegánskej prírodnej a dekoratívnej kozmetiky.

Kia Charlotta bola založená v roku 2017 s cieľom ponúkať vegánske a zároveň maximálne kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Samotný názov značky odkazuje na uvedomelosť, udržateľnosť a ekológiu. Kia Charlotta Laky na nechty neobsahujú 15 toxických látok, čo znamená, že neobsahujú 15 toxických látok, ktoré sa bežne používajú v bežných lakoch na nechty. Patrí medzi ne falláty (vrátane dibutylftalátu (DBP), dietylhexylftalátu (DEHP)), toluén (tiež metylbenzén), xylén, gáfor, formaldehyd, formaldehydová živica, etyltosylamid, trifenylfosfát, kolofónia, organické halogenidy (AOX), parabény, silikóny, vonné látky, živočíšne zložky.