KIA CHARLOTTA SKLENENÝ PILNÍK NA NECHTY - Barva pouzdra: Růžová


Cena
10,70 €

Výrobca
Kia Charlotta

Kód produktu
P00223-2

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Nie je skladom Sledovať dostupnosť

Kia CharlottaSklenený pilník na nechty je ideálny na profesionálnu manikúru. Dodáva sa s ružovým alebo béžovým zamatovým poťahom. viac

Kia CharlottaSklenený pilník na nechty je absolútnou nevyhnutnosťou pre správnu starostlivosť o vaše nechty. Vďaka mimoriadne jemnej povrchovej štruktúre možno nechty tvarovať veľmi jemne a presne. Okrem toho vyniká eleganciou, krásnym dizajnom a dodáva sa s ružovým alebo béžovým zamatovým vegánskym obalom.

Je vyrobený z jedného kusu vysokokvalitného skla, vďaka čomu je mimoriadne odolný.

POUŽITIE:

Sklenený pilník používajte na čisté a suché nechty. Odporúčame pilovať smerom dovnútra, kým nedosiahnete požadovaný tvar nechtov. Po použití môžete pilník jemne očistiť trochou vody.

KIA CHARLOTTA

Kia Charlotta je nemecká značka prírodnej kozmetiky, ktorá sa zameriava predovšetkým na výrobu 100% vegánskej prírodnej a dekoratívnej kozmetiky.

Kia Charlotta bola založená v roku 2017 s cieľom ponúkať vegánske a zároveň maximálne kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Samotný názov značky odkazuje na uvedomelosť, udržateľnosť a ekológiu. Kia Charlotta Laky na nechty neobsahujú 15 toxických látok, čo znamená, že neobsahujú 15 toxických látok, ktoré sa bežne používajú v bežných lakoch na nechty. Patrí medzi ne falláty (vrátane dibutylftalátu (DBP), dietylhexylftalátu (DEHP)), toluén (tiež metylbenzén), xylén, gáfor, formaldehyd, formaldehydová živica, etyltosylamid, trifenylfosfát, kolofónia, organické halogenidy (AOX), parabény, silikóny, vonné látky, živočíšne zložky.