KIA CHARLOTTA PRÍRODNÝ ODLAKOVAČ 100 ML


Cena
17,90 €

Výrobca
Kia Charlotta

Kód produktu
P00176

Skladom
ks

Kia Charlotta Prírodný odlakovač na nechty obohatený o jojobový a avokádový olej pre zdravé a silné nechty. Žiadny acetón ani alkohol. viac

Kia CharlottaPrírodný odlakovač na nechty obohatený o jojobový a avokádový olej pre zdravé a silné nechty. Nielenže účinne odstraňuje lak, ale aj krásne vonia po sviežom eukalypte a citrónovej tráve . S prírodnými esenciálnymi olejmi. Účinne odstraňuje prírodný a bežný lak na nechty.

Žiadny acetón ani alkohol.

Odstraňovač laku je k dispozícii aj v praktickom balení s už napustenými vankúšikmi z biologicky odbúrateľnej viskózy.

POUŽITIE:

Na tampón naneste odlakovač na nechty, priložte ho na necht a trite, kým sa lak úplne neodstráni. V prípade lesklého laku odporúčame použiť viacero tampónov.

TIP: Aj keď je odličovač prírodný, odporúčame ho po odlíčení zmyť vodou (rovnako ako večer zmývate prírodný mejkap). Na výživu a hydratáciu používajte krém na ruky, výživný olej alebo sérum.

Kia Charlotta Vegánsky, bez krutosti - odlakovač na nechty má certifikát Cosmos Natural.
Vyrobené v Nemecku.

ZLOŽENIE:

ETYLLAKTÁT, OLEJ Z LISTOV EUKALYPTU GLOBULUS**, OLEJ Z AVOKÁDA PERSEA GRATISSIMA*, OLEJ ZO SEMIEN JOJOBY SIMMONDSIA CHINENSIS*, LIMONÉN**, CITRAL**, OLEJ Z LISTOV CYMBOPOGON FLEXUOSUS**, GERANIOL**, LINALOOL**, CITRONELLOL**, EUGENOL**

*z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva/ **prírodné esenciálne oleje

KIA CHARLOTTA

Kia Charlotta je nemecká značka prírodnej kozmetiky, ktorá sa zameriava predovšetkým na výrobu 100% vegánskej prírodnej a dekoratívnej kozmetiky.

Kia Charlotta bola založená v roku 2017 s cieľom ponúkať vegánske a zároveň maximálne kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Samotný názov značky odkazuje na uvedomelosť, udržateľnosť a ekológiu. Kia Charlotta Laky na nechty neobsahujú 15 toxických látok, čo znamená, že neobsahujú 15 toxických látok, ktoré sa bežne používajú v bežných lakoch na nechty. Patrí medzi ne falláty (vrátane dibutylftalátu (DBP), dietylhexylftalátu (DEHP)), toluén (tiež metylbenzén), xylén, gáfor, formaldehyd, formaldehydová živica, etyltosylamid, trifenylfosfát, kolofónia, organické halogenidy (AOX), parabény, silikóny, vonné látky, živočíšne zložky.