KIA CHARLOTTA LAK NA NECHTY DETERMINATION 5 ML


Cena
13,30 €

Výrobca
Kia Charlotta

Kód produktu
P00196

Skladom
ks

Elegantný tmavočervený lak s tehlovým nádychom. Kia Charlotta Laky sú vegánske a certifikované ako cruelty-free. viac

POUŽITIE:

Kia CharlottaNa čisté nechty naneste 2-3 tenké vrstvy.
TIP: Pre maximálnu trvanlivosť a dokonalý vzhľad odporúčame používať s základnou farbou a vrchný náter. Na odleskovanie použite 100% prírodný odlakovač na nechty.

Kia CharlottaVýhody lakov :

  • Kia Charlotta Vegánske, bez krutosti - laky sú certifikované Vegánskou spoločnosťou a organizáciou PETA.
  • Jedinečné zloženie (až 87 % prírodných látok ) - používajú sa len rastlinné rozpúšťadlá
  • Neobsahujú mikroplasty
  • Krásne krytie (úplne po 2 vrstvách)
  • Vydrží až 7 dní (v závislosti od kvality nechtov)
  • Praktická fľaša s malým objemom - zabráni nepoužitému laku a zbytočnému odpadu

Vyrobené v Nemecku.

ZLOŽENIE:

ETYLACETÁT, BUTYLACETÁT, NITROCELULÓZA, KOPOLYMÉR KYSELINY ADIPOVEJ/NEOPENTYL GLYKOLU/TRIMELITICKÉHO ANHYDRIDU, TRIETYLCITRÁT, ALKOHOL, STEARALKONIUM BENTONIT, DIACETÓN ALKOHOL, MALTOL, PENTAERYTRITYL TETRAIZOSTEARÁT, KYSELINA FOSFOREČNÁ, CI 77491, CI 15880, CI 77891, CI 77410

KIA CHARLOTTA

Kia Charlotta je nemecká značka prírodnej kozmetiky, ktorá sa zameriava predovšetkým na výrobu 100% vegánskej prírodnej a dekoratívnej kozmetiky.

Kia Charlotta bola založená v roku 2017 s cieľom ponúkať vegánske a zároveň maximálne kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Samotný názov značky odkazuje na uvedomelosť, udržateľnosť a ekológiu. Kia Charlotta Laky na nechty neobsahujú 15 toxických látok, čo znamená, že neobsahujú 15 toxických látok, ktoré sa bežne používajú v bežných lakoch na nechty. Patrí medzi ne falláty (vrátane dibutylftalátu (DBP), dietylhexylftalátu (DEHP)), toluén (tiež metylbenzén), xylén, gáfor, formaldehyd, formaldehydová živica, etyltosylamid, trifenylfosfát, kolofónia, organické halogenidy (AOX), parabény, silikóny, vonné látky, živočíšne zložky.