KIA CHARLOTTA KOZMETICKÁ TAŠTIČKA Z BIOBAVLNE


Cena
10,30 €

Výrobca
Kia Charlotta

Kód produktu
P00260

Skladom
ks

Kia CharlottaPraktická kozmetická taštička z biobavlny - vhodná na cestovanie alebo na uloženie manikúrovej súpravy! viac

Krásna a minimalistická kozmetická taštička zo 100 % organickej bavlny je ideálnou voľbou na cestovanie!
Kia Charlotta Zdobí ho slogan značky "BEAUTIFUL SOULS MAKE A BEAUTIFUL WORLD" - inými slovami "Krásne duše tvoria krásny svet".

Výhodou je jeho veľkosť (25 x 13,5 cm), vďaka čomu je ideálny na niekoľko lakov, pilník a odlakovač.

Spoločnosť Halfar je partnerom v oblasti výroby kozmetických tašiek, ktorý sa zaviazal k udržateľnej výrobe.

KIA CHARLOTTA

Kia Charlotta je nemecká značka prírodnej kozmetiky, ktorá sa zameriava predovšetkým na výrobu 100% vegánskej prírodnej a dekoratívnej kozmetiky.

Kia Charlotta bola založená v roku 2017 s cieľom ponúkať vegánske a zároveň maximálne kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Samotný názov značky odkazuje na uvedomelosť, udržateľnosť a ekológiu. Kia Charlotta Laky na nechty neobsahujú 15 toxických látok, čo znamená, že neobsahujú 15 toxických látok, ktoré sa bežne používajú v bežných lakoch na nechty. Patrí medzi ne falláty (vrátane dibutylftalátu (DBP), dietylhexylftalátu (DEHP)), toluén (tiež metylbenzén), xylén, gáfor, formaldehyd, formaldehydová živica, etyltosylamid, trifenylfosfát, kolofónia, organické halogenidy (AOX), parabény, silikóny, vonné látky, živočíšne zložky.