KIA CHARLOTTA BASE COAT 11 ML


Cena
15,60 €

Výrobca
Kia Charlotta

Kód produktu
P00173

Skladom
ks

Nechty ako profesionál? Podkladový lak dokonale pripraví nechty na aplikáciu farebného laku - vyrovnáva, vyživuje a chráni. viac

Základný lak (alebo tiež base coat) je neoddeliteľnou súčasťou profesionálnej manikúry. Je priehľadný a dokonale pripraví nechty na aplikáciu farebného laku. Okrem toho dokáže nechty posilniť a vyživiť, takže ich časté lakovanie nepoškodí.

POUŽITIE:

Kia Charlotta Na čisté nechty naneste 1 vrstvu podkladového laku.
Kia CharlottaNechajte zaschnúť a potom naneste 2-3 tenké vrstvy svojho obľúbeného odtieňa.
Kia CharlottaNa dosiahnutie maximálnej trvanlivosti odporúčame používať ho spolu s vrchným náterom.
Kia CharlottaPoužite prírodný odstraňovač laku bez acetónu.

Kia Charlotta Vegánske, bez krutosti - laky sú certifikované Vegánskou spoločnosťou a organizáciou PETA.
Vyrobené v Nemecku.

ZLOŽENIE:

ETYLACETÁT, BUTYLACETÁT, NITROCELULÓZA, TRIETYLCITRÁT, ALKOHOL, KOPOLYMÉR KYSELINY ADIPOVEJ/NEOPENTYLGLYKOLU/TRIMELANHYDRIDU, IZOPROPYLALKOHOL

90 % zložiek z prírodných zdrojov

KIA CHARLOTTA

Kia Charlotta je nemecká značka prírodnej kozmetiky, ktorá sa zameriava predovšetkým na výrobu 100% vegánskej prírodnej a dekoratívnej kozmetiky.

Kia Charlotta bola založená v roku 2017 s cieľom ponúkať vegánske a zároveň maximálne kvalitné výrobky za rozumnú cenu. Samotný názov značky odkazuje na uvedomelosť, udržateľnosť a ekológiu. Kia Charlotta Laky na nechty neobsahujú 15 toxických látok, čo znamená, že neobsahujú 15 toxických látok, ktoré sa bežne používajú v bežných lakoch na nechty. Patrí medzi ne falláty (vrátane dibutylftalátu (DBP), dietylhexylftalátu (DEHP)), toluén (tiež metylbenzén), xylén, gáfor, formaldehyd, formaldehydová živica, etyltosylamid, trifenylfosfát, kolofónia, organické halogenidy (AOX), parabény, silikóny, vonné látky, živočíšne zložky.